Straż Graniczna Nadwiślański Oddział Straży Granicznej Trzecie miejsce Nadwiślanki - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Trzecie miejsce Nadwiślanki

08.03.2023

W dniu 4 marca 2023 roku, piłkarska reprezentacja Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej wzięła udział w Mundurowym Turnieju Piłki Nożnej w Chynowie orgaznizowanym przez IPA w Radomiu.

  • Zdjęcie drużyny NwOSG. Zdjęcie drużyny NwOSG.
    Zdjęcie drużyny NwOSG.

Nasza drużyna zmierzyła się w grupie z zespołami KPP w Płońsku, KPP w Grójcu oraz Zasłużonymi IPA notując dwa zwycięstwa i remis, co w ogólnym rozrachunku pozwoliło wygrać grupę i awansować do półfinału.

W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się z reprezentacją KWP w Radomiu. W regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1 a o awansie do finału turnieju zadecydowała seria rzutów karnych. Tą lepiej wykonali koledzy z KWP w Radomiu i to oni awansowali do finału. Nasza drużyna w meczu o 3 miejsce zagrała z KPP w Płońsku, który wygrała i mogła cieszyć się z miejsca na najniższym stopniu podium.

Po raz kolejny dziękujemy serdecznie za możliwość udziału w turnieju. Cieszymy się, że poprzez piłkę nożną możemy propagować dobre imię formacji oraz szerzyć sport i pokazywać, że ma się on w Straży Granicznej całkiem dobrze!

do góry