Straż Graniczna Nadwiślański Oddział Straży Granicznej Uczestniczyliśmy w Płockich Targach Aktywności i Przedsiębiorczości - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Uczestniczyliśmy w Płockich Targach Aktywności i Przedsiębiorczości

09.10.2019 Dagmara Bielec-Janas

Tegoroczna edycja Targów pod nazwą Płockie Targi Aktywności i Przedsiębiorczości odbyła się w Hali Widowiskowo – Sportowej ORLEN ARENA, która przyciągnęła wielu mieszkańców regionu północnego Mazowsza zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia.

Wśród 80 tegorocznych wystawców z wielu branż, stoisko dedykowane naborowi do służby, zaprezentował Nadwiślański Oddział Straży Granicznej.  Podczas prezentacji stoiska, odwiedzający punkt naboru mieli okazję porozmawiania z komendantem jednej z sześciu naszych placówek Straży Granicznej Warszawa-Modlin o codziennych realiach służby w lotniczym przejściu granicznym, a przede wszystkim o warunkach i kryteriach jakie należy spełnić, by pomyślnie przejść proces rekrutacyjny do naszej formacji. Targi pracy to potrzebna inicjatywa, która umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu pomiędzy pracodawcą a potencjalnymi kandydatami do służby, którzy mogą porozmawiać o ofercie pracy, ale także zadać pytania naszym rekruterom.

Następne wydarzenie, w którym będziemy uczestniczyć ze stoiskiem promocyjno–naborowym dedykowanym potencjalnym kandydatom do służby w Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej to 10. Noc w Instytucie Lotnictwa (11.10.br. piątek godz. 17.00 Warszawa).

 

Więcej na temat naboru>>>

do góry