Straż Graniczna Nadwiślański Oddział Straży Granicznej Uwaga! W związku z działaniami prewencyjnymi (COVID-19), w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników i funkcjonariuszy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, uprzejmie informujemy o ograniczeniu przyjmowania interesantów w komendzie oddziału w Warszawie oraz w podległych placówkach. Zachęcamy do korzystania ze środków komunikacji elektronicznej. - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Uwaga! W związku z działaniami prewencyjnymi (COVID-19), w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników i funkcjonariuszy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, uprzejmie informujemy o ograniczeniu przyjmowania interesantów w komendzie oddziału w Warszawie oraz w podległych placówkach. Zachęcamy do korzystania ze środków komunikacji elektronicznej.

Dagmara BIELEC - JANAS

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. Dz. U. 2020 poz. 433 ze zm.) w okresie od 19 marca 2020 r. do odwołania wstrzymuje się  bezpośrednią obsługę interesantów w sprawie skarg, wniosków, petycji oraz innych spraw wynikających z przepisów prawnych w Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej ul. Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, zarówno przez Komendanta Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, jak również pracowników i funkcjonariuszy Wydziału Kontroli.  

Ograniczenie wprowadza się z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo petentów, funkcjonariuszy i pracowników Nadwiślańskiego OSG.

Korespondencję w postaci skarg, wniosków, petycji oraz innych spraw wynikających z przepisów prawnych można składać za pomocą :

- poczty tradycyjnej na ww. adres korespondencyjny,

- faxem nr telefonu +48 22 500 37 24

- drogą elektroniczną poprzez platformę ePUAP oraz na adresy: nadwislanski@strazgraniczna.pl lub skargi.nadwiślański@strazgraniczna.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

 +48 22 500 30 70  - od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30

 +48 22 500 31 76  - czynny codziennie przez całą dobę.

Dzwoniąc pod wskazane numery uzyskacie Państwo informacje w zakresie procedury przyjmowania, rozpatrywania i załatwiania skarg, wniosków,  petycji oraz innych spraw przez Nadwiślański Oddział Straży Granicznej.

do góry